Join our network of non-profits, companies and individuals who believe social change can happen through design.

Become A Member
avatar

Naud Bager

Uruguay

Member since December 06, 2013

Ukash card ile ilgili tam olarak internette doyurucu rastgele bir bilgiye ulaşmak olası değildir . Ukash kartı kullananlar yalnızca kullanım alanları ve kullanım biçimleri ile ilgili bilgi sahibi iken , ukash satışı yapan şirketler veya kuruluşlar , bunlar dışında kalan özellikleri ile ilgili bilgilere sahiptirler . Genel manada hem satıcı hem de tüketici açısından değişik ve ortak özellikler temel alındığında şu başlıklara değinmek yanlış olmayacaktır:

Ukash Satın Alma Kolaydır: Bu kartlar rastgele bir zahmete girmeksizin , kolayca satın alınabilmektedir . Normal koşullarda yüz yüze görüşebileceğiniz kişiler dışında internet üzerinde ismini duyurmayı muvaffak olmuş Ukash firmaları aracılığıyla da bu sistemlerden yararlanmanız olasıdır . Yalnızca birkaç temel bilgi dışında rastgele bir form veya teferruatlı muamele gerektirmeyen ukash satın alma işlemi , herkesin kendi başına bir uzmandan yardım almaksızın gerçekleştirebileceği bir vaziyettir . Yalnızca ” kredi kartı ” , ” banka kartı ” veya ” nakit ödeme ” yoluyla sahip olacağınız ukash kartlar için uzun uğraşlar sarf etmek zorunda değilsiniz .

Ukash Kartlar Bir Kullanımlık ve Rizikosuzdur: Bu kartlar , alındıkları tarihten itibaren kullanılmasalar bile 1 sene içinde iptal olmaktadır . Kullanılmaya başlandığında kart sınırının bitmesi halinde kart yeniden iptal olmaktadır . Bu vaziyetin temel sebebi güvenliği sağlamaktır . Kredi kartları buna benzer bilgilerin herhangi birinin eline geçmesi vaziyetinde , tekrar olarak kullanılması olası değildir . Siz kullandıktan bir sonra yabancı fertlerin eline hesabınızın geçmesi neticesi rastgele bir parasal zarara uğrama rizikonuz ek olarak düşüktür . ukash bozdurma ukash bozdurma ukash bozdurma